Кошик
Каталог товаров
LTD EX-200 (Black)
Гарантія
  • 12 місяців
ціну уточнюйте
Доставка - по Києву - 200грн
- по регіонах - 80грн
- самовивіз безкоштовно
Оплата - готівкою
- карткою онлайн
- безготівковими (переказ на карту, безготівка)
Телефони 093 251 50 01
Опис

Для тих, хто збирається грати рок із LTD EX-200, ми вітаємо вас!

Ця модель з конструкцією з вклеєним грифом (set-neck) для безперешкодного доступу до верхніх ладів, доступна в чорному кольорі та пропонує хамбакери ESP Designed, бридж та струнотримач у стилі TOM. Ця гітара пропонує агресивний зовнішній вигляд у своєму корпусі з червоного дерева і включає кленовий гриф з 3-х частин з накладкою з ятоба і 22 екстра-високими ладами.

Характеристики
Категорія
Електрогітари
Колір
Чорний (BLK)
Форма корпусу
Провідник
Тип конструкції
Вклеєний гриф
Кількість струн
6 струн
управління
1 гучність, 1 тембр, 3-позиційний перемикач
Накладка грифа
Ятоба
Гриф
Клен
Характеристики грифу
Радіус накладки грифа: 350 мм, Профіль грифа: Thin U, Ширина грифа: 42мм (верхній поріжок)
Міст
Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar
Інструкція
Точки маркери ладів, назва моделі на 12-му ладі
Мензура
24,75"
Леді
22 XJ
Звукозаписувачі
Розроблено ESP LH-150B / LH-150N
Скільки
LTD
Корпус
Червоне дерево
Комплектація
Гітара, ключі для анкера та бриджу
виробництво
Китай
Залишити коментар
Ваша оцінка
Поки що немає коментарів :(
Характеристики
Категорія
Електрогітари
Колір
Чорний (BLK)
Форма корпусу
Провідник
Тип конструкції
Вклеєний гриф
Кількість струн
6 струн
управління
1 гучність, 1 тембр, 3-позиційний перемикач
Накладка грифа
Ятоба
Гриф
Клен
Характеристики грифу
Радіус накладки грифа: 350 мм, Профіль грифа: Thin U, Ширина грифа: 42мм (верхній поріжок)
Міст
Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar
Інструкція
Точки маркери ладів, назва моделі на 12-му ладі
Мензура
24,75"
Леді
22 XJ
Звукозаписувачі
Розроблено ESP LH-150B / LH-150N
Скільки
LTD
Корпус
Червоне дерево
Комплектація
Гітара, ключі для анкера та бриджу
виробництво
Китай
Фото
LTD EX-200 (Black)
Залишити коментар
Ваша оцінка
Поки що немає коментарів :(