Кошик
Каталог товаров
FRAMUS STREETWALKER 7 (Black)
Гарантія
  • 12 місяців
ціну уточнюйте
Доставка - по Києву - 200грн
- по регіонах - 80грн
- самовивіз безкоштовно
Оплата - готівкою
- карткою онлайн
- безготівковими (переказ на карту, безготівка)
Телефони 093 251 50 01
Опис

Харизматичний дизайн, сучасні технології та німецька якість

7-струнна версія Streetwalker для любителів цих екстраординарних інструментів також оснащена ліцензійним Floyd Rose тремоло і звукознімачами Seymour Duncan в ідеальній комбінації для 7-струнних гітар.

Корпус із Американської липи

Американська липа (Basswood) вже давно зарекомендувала себе як чудове дерево для виготовлення електрогітар. У списку її безумовних переваг – невелика вага, широкий частотний діапазон та збалансоване звучання.

Звукознімач Seymour Duncan

Ретельно підібрана комбінація звукознімачів максимально розкриває гнучкість та універсальність цієї електрогітари.

Характеристики
Категорія
Електрогітари
Колір
Чорний (BK)
Форма корпусу
Провідник
Тип конструкції
Захват на болтах
Кількість струн
7 струн
управління
3-позиційний перемикач датчиків, 1-гучність
Накладка грифа
рожеве дерево
Гриф
Ованкол
Міст
Флойд Роуз тремоло
Мензура
25,5"
Леді
22 Джамбо
Звукозаписувачі
Сеймур Дункан (SH-5 Duncan Custom - у бридж, SH-1 '59 - у гриф)
Корпус
Липа
Комплектація
Набір для догляду за гітарою Framus "User Kit", чохол "Premium Line Plus" RockBag®
виробництво
Німеччина
Залишити коментар
Ваша оцінка
Поки що немає коментарів :(
Характеристики
Категорія
Електрогітари
Колір
Чорний (BK)
Форма корпусу
Провідник
Тип конструкції
Захват на болтах
Кількість струн
7 струн
управління
3-позиційний перемикач датчиків, 1-гучність
Накладка грифа
рожеве дерево
Гриф
Ованкол
Міст
Флойд Роуз тремоло
Мензура
25,5"
Леді
22 Джамбо
Звукозаписувачі
Сеймур Дункан (SH-5 Duncan Custom - у бридж, SH-1 '59 - у гриф)
Корпус
Липа
Комплектація
Набір для догляду за гітарою Framus "User Kit", чохол "Premium Line Plus" RockBag®
виробництво
Німеччина
Фото
FRAMUS STREETWALKER 7 (Black)
Залишити коментар
Ваша оцінка
Поки що немає коментарів :(